Menu bootstrap icons (1.0.4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: List
te: జాబితా

en: Menu
te: మెనూ

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: Open link in new window
te: లంకెను కొత్త విండోలో తెరువు

en: Configuration saved.
te: స్వరూపణం భద్రమయ్యింది.

en: Appearance
te: రూపురేఖలు

en: Features
te: విశేషాలు
