Menu bootstrap icons (1.0.5) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: List
sv: Lista

en: Menu
sv: Meny

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Open link in new window
sv: Öppna länk i ett nytt fönster

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: Appearance
sv: Utseende

en: Features
sv: Funktioner

en: Icon only
sv: Enbart ikon

en: Generate
sv: Generera

en: Not set
sv: Ej inställd
