Menu bootstrap icons (1.0.7) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Menu
ar: القائمة

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: Configuration saved.
ar: تم حفظ الإعدادات.

en: Appearance
ar: المظهر

en: Features
ar: الخصائص
