Menu bootstrap icons (1.0.7) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Menu
ca: Menú

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Appearance
ca: Aparença

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Icon only
ca: Només icona

en: Generate
ca: Genera

en: Not set
ca: Sense establir
