Menu bootstrap icons (1.0.8) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: List
fi: Lista

en: Menu
fi: Valikko

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Open link in new window
fi: Avaa linkki uudessa ikkunassa

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: Appearance
fi: Ulkoasu

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Icon only
fi: Vain kuvake

en: Generate
fi: Luo

en: Not set
fi: Ei asetettu
