Menu bootstrap icons (1.0.9) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Configuration saved.
cs: Nastavení uloženo.

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Icon only
cs: Pouze ikony

en: Generate
cs: Generovat

en: Not set
cs: Nenastaveno

en: Icon position
cs: Umístění ikony
