Menu bootstrap icons (1.0.9) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: List
es: Listado

en: Menu
es: Menú

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: Open link in new window
es: Abrir enlace en ventana nueva

en: Configuration saved.
es: Configuración guardada.

en: Appearance
es: Apariencia

en: Features
es: Características

en: Icon only
es: Sólo icono

en: Generate
es: Crear

en: Not set
es: No dispuesto

en: Link format settings
es: Configuración del formato de enlace
