Menu bootstrap icons (1.0.9) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Configuration saved.
lv: Konfigurācija saglabāta.

en: Appearance
lv: Izskats

en: Icon only
lv: Tikai ikona

en: Not set
lv: Nav iestatīts
