Menu bootstrap icons (1.0.9) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: Configuration saved.
ta: முறைப்படுத்தல் சேமிக்கப்பட்டது.

en: Appearance
ta: தோற்றம்
