Menu bootstrap icons (1.0.16) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Menu
et: Menüü

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Configuration saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Appearance
et: Välimus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Not set
et: Pole määratud

en: Link format settings
et: Lingi formaadi seaded
