Menu bootstrap icons (1.0.16) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: List
is: Listi

en: Menu
is: Valmynd

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Open link in new window
is: Opna hlekk í nýjum glugga

en: Configuration saved.
is: Stilling vistuð.

en: Appearance
is: Útlit

en: - Select -
is: - Velja -
