Menu Bullet Info (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: View
de: Ansicht

en: Menu
de: Menü

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Select a view
de: Ansicht auswählen
