Menu Entity Index (8.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Language
fi: Kieli

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Label
fi: Tunnus

en: Menu
fi: Valikko

en: Level
fi: Taso

en: Target type
fi: Kohdetyyppi

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: Menu link ID
fi: Valikkolinkin ID

en: Target entity type
fi: Kohde-entiteetin tyyppi

en: Menu machine name
fi: Valikon koneluettava nimi
