Menu Entity Index (8.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Level
kn: ಸ್ತರ
