Menu Entity Index (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Language
ro: Limba

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Label
ro: Etichetă

en: Menu
ro: Meniu

en: Target type
ro: Tipul țintei

en: Menu name
ro: Numele meniului

en: Menu link ID
ro: ID legătură meniu

en: Target entity type
ro: Tipul de entitate vizat

en: Menu machine name
ro: Numele mașină al meniului
