Menu Entity Index (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: - None -
vi: - Không -

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Label
vi: Nhãn

en: Level
vi: Cấp

en: Target type
vi: Kiểu đích

en: Menu name
vi: Tên menu liên kết
