Menu Entity Index (8.x-1.1-rc1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Language
eu: Hizkuntza

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Label
eu: Etiketa

en: Menu
eu: Menua

en: Target type
eu: Helburu mota

en: Menu name
eu: Menu izena

en: Menu link ID
eu: Menu esteka ID
