Menu Entity Index (8.x-1.1-rc1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Language
it: Lingua

en: - None -
it: - Nessuno -

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Label
it: Etichetta

en: Level
it: Livello

en: Target type
it: Tipo destinazione

en: Menu name
it: Nome del menu

en: Menu link ID
it: ID del link nel menu

en: Target entity type
it: Il tipo di entità target

en: Menu machine name
it: Nome macchina del menu
