Menu Entity Index (8.x-1.1-rc1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Language
jv: Basa

en: - None -
jv: - Nihil -

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: Label
jv: Judul

en: Menu name
jv: Jeneng menu
