Menu Entity Index (8.x-1.1-rc1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Language
kk: Тіл

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Label
kk: Атауы

en: Menu
kk: Мәзір

en: Menu name
kk: Мәзір атауы
