Menu Entity Index (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
no: Lagre innstillinger

en: Language
no: Språk

en: - None -
no: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
no: Innstillingene er lagret.

en: Label
no: Etikett

en: Menu
no: Meny

en: Level
no: Nivå

en: Target type
no: Måltype

en: Menu name
no: Menynavn

en: Rebuild index
no: Gjenoppbygg indeks

en: Menu link ID
no: ID for menylenke

en: The index has been rebuilt.
no: Indeksen ble bygd opp på nytt.

en: Target entity type
no: Entitetstypemål

en: Menu machine name
no: Menyens maskinnavn
