Menu Entity Index (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Language
pl: Język

en: - None -
pl: - Brak -

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Label
pl: Etykieta

en: Level
pl: Poziom

en: Target type
pl: Typ docelowy

en: Menu name
pl: Nazwa menu

en: Menu link ID
pl: ID odnośnika menu

en: Target entity type
pl: Typ encji docelowej

en: Menu machine name
pl: Identyfikator systemowy menu
