Menu Entity Index (8.x-1.2-rc1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Language
ar: اللغة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Label
ar: التسمية

en: Menu
ar: القائمة

en: Target type
ar: نوع الهدف

en: Menu name
ar: اسم القائمة

en: Target entity type
ar: نوع الكيان المستهدف
