Menu Entity Index (8.x-1.2-rc1) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Language
ca: Llengua

en: - None -
ca: - Cap -

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Label
ca: Etiqueta

en: Menu
ca: Menú

en: Target type
ca: Tipus d'objectiu

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Menu link ID
ca: ID de l'enllaç de menú

en: Target entity type
ca: Tipus d'entitat destí

en: Menu machine name
ca: Nom màquina del menú
