Menu Entity Index (8.x-1.2-rc1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Language
gl: Idioma

en: - None -
gl: - Ningún -

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Label
gl: Etiqueta

en: Menu
gl: Menú

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: Menu link ID
gl: ID enlace do menú
