Menu Entity Index (8.x-1.2-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Language
is: Tungumál

en: - None -
is: - Ekkert -

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Label
is: Merking

en: Menu
is: Valmynd

en: Menu name
is: Nafn á valmynd
