Menu Entity Index (8.x-1.2-rc1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Language
ka: ენა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Label
ka: სათაური

en: Menu
ka: მენიუ

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი
