Menu Entity Index (8.x-1.2-rc1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Language
nn: Språk

en: - None -
nn: - Ingen -

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Label
nn: Etikett
