Menu Entity Index (8.x-1.2-rc1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Language
uk: Мова

en: - None -
uk: - Немає -

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Label
uk: Мітка

en: Menu
uk: Меню

en: Level
uk: Рівень

en: Target type
uk: Цільовий тип

en: Menu name
uk: Назва меню

en: Menu link ID
uk: ID посилання меню

en: Target entity type
uk: Тип цільової сутності

en: Menu machine name
uk: Машинна назва меню
