Menu Entity Index (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Language
fa: زبان

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Label
fa: برچسب

en: Menu
fa: منو

en: Level
fa: سطح

en: Target type
fa: نوع داده هدف

en: Menu name
fa: نام منو

en: Menu link ID
fa: شناسه پیوند منو

en: Menu Links
fa: پیوندهای منو

en: Target entity type
fa: نوع عنصر مرجع
