Menu Entity Index (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Language
hu: Nyelv

en: - None -
hu: – Nincs –

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Label
hu: Címke

en: Menu
hu: Menü

en: Level
hu: Szint

en: Target type
hu: Cél típusa

en: Menu name
hu: Menünév

en: Menu link ID
hu: Menühivatkozás-azonosító

en: Target entity type
hu: Cél-entitástípus

en: Menu machine name
hu: Menü programok által használt neve
