Menu Entity Index (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Language
te: భాష

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: Menu
te: మెనూ

en: Menu name
te: మెనూ పేరు
