Menu Entity Index (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Menu
th: เมนู

en: Menu name
th: ชื่อเมนู
