Menu Entity Index (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Language
be: Мова

en: - None -
be: - Нічога -

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Label
be: Подпіс

en: Menu
be: Меню

en: Menu name
be: Назва меню
