Menu Entity Index (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Language
cy: Iaith

en: - None -
cy: - Dim -

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Menu
cy: Dewislen

en: Target type
cy: Math o darged

en: Menu name
cy: Enw'r dewislen
