Menu Entity Index (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Language
el: Γλώσσα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Label
el: Ετικέτα

en: Menu
el: Μενού

en: Menu name
el: Όνομα μενού

en: Menu link ID
el: ID συνδέσμου μενού

en: Target entity type
el: Τύπος οντότητας προορισμού
