Menu Entity Index (8.x-1.3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Language
hr: Jezik

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Label
hr: Oznaka

en: Menu
hr: Izbornik

en: Level
hr: Nivo

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: Menu link ID
hr: ID izborničke poveznice
