Menu Entity Index (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Language
lv: Valoda

en: - None -
lv: - Neviens -

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: Label
lv: Etiķete

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Menu link ID
lv: Izvēlnes saites ID
