Menu Entity Index (8.x-1.7) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Language
am: ቋንቋ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Menu name
am: የምናሌው ስም

en: Target entity type
am: የመቀበያ አካሉ ዓይነት
