Menu Entity Index (8.x-1.7) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Language
ast: Llingua

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Label
ast: Etiqueta

en: Menu
ast: Menú
