Menu Entity Index (8.x-1.7) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: Menu link ID
bo: གདམ་བྱང་ID
