Menu Entity Index (8.x-1.7) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Language
bs: Jezik

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.

en: Label
bs: Oznaka

en: Menu
bs: Meni
