Menu Entity Index (8.x-1.7) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Language
hy: Լեզու

en: - None -
hy: - Չկա -

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Label
hy: Պիտակ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն
