Menu Entity Index (8.x-1.7) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Language
ml: ഭാഷ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Label
ml: അടയാളം

en: Menu
ml: മെനു
