Menu Entity Index (8.x-1.7) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: Menu
ne: मेनु

en: Menu name
ne: मेनुको नाम
