Menu Entity Index (8.x-1.7) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Language
oc: Lenga

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Label
oc: Etiqueta

en: Menu
oc: Menú

en: Level
oc: Nivèl

en: Menu name
oc: Nom del menú

en: Menu link ID
oc: ID del ligam de menú
