Menu Entity Index (8.x-1.7) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Language
ru: Язык

en: - None -
ru: - Не указано -

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Label
ru: Метка

en: Menu
ru: Меню

en: Level
ru: Уровень

en: Target type
ru: Тип цели

en: Menu name
ru: Название меню

en: Menu link ID
ru: ID ссылки меню

en: Target entity type
ru: Целевой тип сущности

en: Menu machine name
ru: Машинное имя меню
