Menu Entity Index (8.x-1.7) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Language
sl: Jezik

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Label
sl: Oznaka

en: Menu
sl: Meni

en: Menu name
sl: Ime menija
