Menu Export CSV (1.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht
