Menu Export CSV (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο
